Všeobecná kategorie > Referendum

Demonstrace ke složení vlády

(1/1)

vladimirschestag:
Navrhuji, aby se v pátek 17.1.2014 - v hodinu, kdy prezident bude jmenovat Sobotku předsedou vlády

 uskutečnila na Hradě menší demonstrace s výzvou, aby Sobotka NEJMENOVAL do vlády NEDŮVĚRYHODNÉ lidi - typu TURBOSTUDENTA Plzeňských práv nebo Karolíny Peak s knírkem !!!Víťa Krejčí:
Vážený příteli Vladimíre,
Děkujeme za Váš návrh! Akce je to určitě zajímavá, sám, pokud bych bydlel v Praze bych se jí určitě zúčastnil, nejsem si však jist, zda úplně koresponduje s cíli „Platformy“. Bohužel, zřejmě ji nebude možné z více důvodů zrealizovat. Pokud bychom pominuli krátký čas, je dalším důvodem i formát Platformy za referendum. Tato není subjektem, ale pouze prostorem pro komunikaci občanů i občanských subjektů, usilujících o spravedlivý Zákon o obecném referendu. Tito zde mají navrhovat především spoluúčast na akcích jimi zajištěných, či jinou podporu takovýmto akcím, případně spolupráci při jejich zajišťování. To znamená, že Platforma za referendum nemůže, jako celek, tyto akce sama pořádat.
Ještě k technické stránce oznamování akcí a záměrů: Pro tento účel je na webu platformazareferendum.cz záložka „Návrhy akcí“. Záložka „Diskuze a náměty“ by měla sloužit pouze k diskuzi o tématu Platformy za referendum, případně k bezprostředně souvisejícím tématům.
Přesto všechno Vám za příspěvek děkujeme!

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi