Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - ladislav

Stran: [1]
1
Všeobecná diskuze / Re:Návrh Občanské ústavy - Preambule
« kdy: Leden 22, 2012, 18:11:55 odpoledne  »
Realita-  Dnes máš práci-zítra ne,dnes máš 100-zítra ne,dnes máš ženu-zítra ne.
Nejde přeci o to oč se tu může hádat malá skupinka lidí. Každý má svůj názor! A v demokracii by se k tomu měli vyjádřit především občané.
Naštvaní občané ti řeknou že to nechtějí
jiní zas že je jim to jedno že ani neví o čem mluvíš
jiní zas že to tam má být
někdo ti dokonce může říci / jako se mi to stalo / že by tam mělo být i Rakousko-uhersko,neboď bylo naší součástí.
Hlavně ŠVEJKA chtějí :D
Tak vidíš není to jednoduché něco napsat i když je to důležité.

2
Všeobecná diskuze / Re:Lokální společenství
« kdy: Leden 22, 2012, 17:45:21 odpoledne  »
Velmi správně, každý občan trěba soused má jiné představy. Když se domluvím se sousedem / dobře/ ale problém už mohu mít s občany z jné ulice natož ze zbytku města. Když se dejme tomu domluví celé město/řekneme si výborně/ ale !! problém může nastat ve vesnicích v okolí třeba vzdálených 1 Km.
A teď si vem okres,kraj,kraje mezi sebou . Od jednoho občana , nebo skupiny která stím příjde ven mezi lidi. JE něco nereálneho a kdyby tak práce na několik spíše hodně ,hodně let. Možná se stím bude trápit mládež naší mládeže.
Neříkám neskusit to.
SKUS SE DOMLUVIT TAM KDE BYDLÍŠ A DEJ NÁM VĚDĚT JAK SI DOPADL.

3
Všeobecná diskuze / Re:Lokální společenství
« kdy: Leden 20, 2012, 09:38:37 dopoledne  »
Ani v českém pohraničí to nejde se domluvit. Buď se každý zeptá co stoho bude mít. Dnes je hold taková doba,že každý chce něco urvat pro sebe. Vemte si městečko s 3300 občany , kde se soused nedomluví se sousedem kde vztahy lidí vypadaj jak v Midsomeru.
Skuste pak někomu říci co je pro ně dobré,nebo co by se mělo změnit. Mladí dnes seděj radči v hospodě a daj si 10 piv a na demonstraci se kouknou v telce.

4
Všeobecná diskuze / Re:Návrh Občanské ústavy - Preambule
« kdy: Leden 18, 2012, 22:13:58 odpoledne  »
Jde dobře, dal sem si to do rychlo volby takže sem tu na dvě kliknutí.

5
Všeobecná diskuze / Re:Návrh Občanské ústavy - Preambule
« kdy: Leden 18, 2012, 22:02:50 odpoledne  »
Dobrý večír
Nezlobte se na mne, to já jen aby se to trochu rozhejbalo. Mně se jen nelíbí že spousta lidí si přečte ale nijak nereáguje na nic, sám ste se teď přesvedčil jako já.
Uznávám že nás tu zatím moc není. Čekal sem vetší ohlas, chtěl sem zároveň upozornit na to že takto mohou reagovat občané i když si myslím že většina by řekla že je to jedno.
Ještě jednou se vám omlouvám.

6
Všeobecná diskuze / Re:Návrh Občanské ústavy - Preambule
« kdy: Leden 18, 2012, 20:36:56 odpoledne  »
Preambule
„ My národ slovenský,
pamätajúc na politické a kultúrne dedičstvo svojich predkov a na stáročné skúsenosti zo zápasov o národné bytie a vlastnú štátnosť, v zmysle cyrilo-metodského duchovného dedičstva a historického odkazu Veľkej Moravy, vychádzajúc z prirodzeného práva národov na sebaurčenie, spoločne s príslušníkmi národnostných menšín a etnických skupín žijúcich na území Slovenskej republiky, v záujme trvalej mierovej spolupráce s ostatnými demokratickými štátmi, usilujúc sa o uplatňovanie demokratickej formy vlády, záruk slobodného života, rozvoja duchovnej kultúry a hospodárskej prosperity, teda my občania Slovenskej republiky uznášame sa prostredníctvom svojich zástupcov na tejto ústave:
 
A kde je tady Československo nebo aspoň Česká rep:

7
Všeobecná diskuze / Re:Návrh Občanské ústavy - Preambule
« kdy: Leden 18, 2012, 15:30:52 odpoledne  »
To je stejné jako když dám manželce občanku s jejím dívčím jménem a pošlu ji do banky vyzvednout peníze. Co se stane,je jasná odpověď. Vyhoději ji s tím že je neplatná.  Takže její dívčí jmeno i když kní patřilo 18.let a bylo její součástí,dnes neplatí.
Proto se ptám proč dávat do Ústavy něco co neplatí. Nebylo by lepší vytvořit uplně novou Ústavu a nekopírovat Ústavu z roku 93 která zase kopíruje Ústavu z roku 1920 ?
Myslím že schopných lidí je mezi námi dost a ke každé části by se lidé mohli vyjádřit.
Děkuji

8
Všeobecná diskuze / Re:Návrh Občanské ústavy - Preambule
« kdy: Leden 16, 2012, 16:18:58 odpoledne  »
Nevím,nevím,zda Slovensko se bude chtít opět spojit. Ale spíš ne. Takže bych vynechal  Československé. Myslím si že by Ústava v tomto znění byla neplatná neboď nejsme Československo. Nemám zásadně nic proti Slovensku a ani proti slovákům, mám tam i příbuzné ale pokud nejsme jednotný stát , nelze tento název používat. Vyjádřil sem jen svůj názor ale myslím si že na Ústavu dost podstatný.

Stran: [1]