Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tomáš Brožák

Stran: [1]
1
Referendum / Dalši krok přimé demokracie: webový parlament
« kdy: Leden 16, 2014, 16:48:48 odpoledne  »
Potřebujeme revoluci. Vládnou nám mafiáni, kleptomani, psychopati, narcisisti, karieristi a různé blbečkové. A jsme toho na prášky. At volime co volime, sám stránický systém a velké peníze v politické "profesi", nedá národa to " Masarykovsky" vedeni. To co před bouržlivou budoucnosti národ nutně potřebuje.

Co delat? Jak můžeme republice vrátit všeobecnou civilizaci a morálku? Vidime jak do každé nové strany a nové sněmovny zase lezou ten stejný typ lidi co národu škodi. Prostě morálni a intelektualni hnus. Tak co delat?

Jedine trvalé řešeni je postupně likvidovat stranický systém a pořídit webovou sněmovnu jako první stát ve světe. Jenom tak, přes počítačovou techniku, se moc muže vrátit přimo do rukou občana. Jenom tak by každý oprávněný občan mohl hlasovat a navrhovat.

Přimá demokracie je diky moderni počitačové technice dostupná už dneska. Elektronické referendum by bylo laciné, rychlé a spolehlivé. A to nejlepší, celá zbytečná třida politruku by se mohla vysipat na smetište historie. To by byla revoluce železná a ne sametová! Revoluce která by zachránila a obnovila naše umirajici demokracii.

( Omlouvám se za svůj pisemný projev, ale žil jsem přes 50 let v zahraničí kde jsem od mládi propagandoval přimou demokracii.)
Zdravim vás spoluobčané! Tomáš Brožák.

Stran: [1]